شما اینجا هستید

اخبار » حضور ۴۳ تیم در رویداد تولیدمحتوای دیجیتال استان تهران 

به گزارش پایگاه خبری نادی نیوز به نقل از تهران نیوز: احمد بوربور مسئول سازمان فضای مجازی سپاه استان تهران در نشست خبری پنجمین رویداد تولیدمحتوای دیجیتال استان تهران افزود:۱۱۰ نفر در قالب ۴۳ تیم در این دوره از رقابت‌ها شرکت کرده‌اند که از این تعداد ۲۳ تیم به صورت تخصصی با هم رقابت می‌کنند.
وی در ادامه در خصوص این رویداد اظهارداشت: اقشار مختلف مردم از جمله دانش‌آموزان، دانشجویان، طلاب در این رویداد شرکت کرده‌اند و میانگین سن شرکت‌کنندگان از ۱۴ سال به بالا است.
محسن قضاتلو فرماندار پردیس در این نشست به ویژگی های فضای مجازی و دستاوردهای آن اشاره کرد: در حوزه تولیدمحتوا باید از ظرفیت فضای مجازی برای بیان دستاوردهای انقلاب و دولت بهره برد، با تولید محتوا، ظرفیت انقلاب به مردم نشان داده شده و انگیزه شرکت در انتخابات فراهم می‌شود.
ابراهیم گرمابدری فرمانده سپاه شهرستان پردیس با اشاره به پیشگام بودن بسیج در عرصه مختلف به ویژه تولید محتوا افزود: دشمن با ساخت و تولیدمحتوای دیجیتال درصدد از بین بردن ارزش‌های ما است، با توجه به وجود استعدادهای جوانان انقلابی می‌توان تولیدات گسترده‌ای در فضای مجازی ایجاد کرد.
 انتهای خبر/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نادی نیوز | پایگاه خبری و تحلیلی اطلاع رسانی