شما اینجا هستید

اجتماعی » کمربندی وعده ها چه زمانی بهره برداری می گردد؟؟؟

چندسالی از کلنگ زنی پروژه کمربندی پاکدشت که ابتدای آن مقابل شهرک صنعتی عباس آباد واقع در اتوبان امام رضا قرار دارد میگذرد و همواره با وعده مسئولان مرتبط با این پروژه مبنی بر افتتاح این کمربندی تا فلان زمان همراه بوده است. این پروژه که با تزریق مبالغ مختلف از محل بودجه های عمرانی کشوری و محلی همراه بوده است مدت زمان زیادی را طی کرده تا به مرحله بهره برداری نزدیک شود.

اخیرا با سفر استاندار تهران به پاکدشت ایشان از پیشرفت بسیار زیاد این پروژه سخن گفتند و یادآور شدند که شمارش معکوس برای افتتاح این پروژه را آغاز میکنیم.

پروژه کمربندی پاکدشت که طول ان در حدود ۸٫۸ کیلومتر می باشد میتواند سهم بسزایی در کاهش ترافیک بسیار زیاد ایجاد شده در مسیر اتوبان امام رضا داشته باشد. ضمن اینکه اتوبان امام رضا مسیر غرب به شرق همواره با ترافیک شدید در روزهای منتهی به جمعه و روزهای تعطیل همراه است که به دلیل عبور خودروهای سنگین و نیمه سنگین و تصادفات سنگین جاده ای این مشکل ایجاد می گردد.

لازم به ذکر است فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی اخیرا در جلسات اداری برگزار شده در پاکدشت و جلسات مربوط به انتخابات مجلس طی سخنرانی های خود اشاره به نزدیک بودن زمان بهره برداری از کمربندی پاکدشت نموده بود

با توجه به وجود شهرکهای صنعتی متعدد موجود در مسیر اتوبان امام رضا و عبور خودروهای سنگینی که مورد استفاده شرکت ها و کارخانه های موجود در این شهرک های صنعتی است این پروژه می تواند غول ترافیکی این مسیر را زمین گیر کرده و آرامش را به این اتوبان باز گرداند

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نادی نیوز | پایگاه خبری و تحلیلی اطلاع رسانی