شما اینجا هستید

اجتماعی » آذری جهرمی، واعظی، محسن هاشمی و حسین مرعشی در انتخابات ثبت نام نکرده اند / جهرمی: شور انتخاباتی با عملیات روانی ایجاد نمی شود

به گزارش نادی نیوز به نقل از انتخاب، امروز خبرگزاری فارس از قول پیر موذن، نماینده اسبق مجلس ادعا کرد: آقایان پزشکیان، مطهری، کواکبیان، حسین مرعشی، محسن هاشمی، مجید انصاری، طیب نیا، محجوب، پروانه مافی، زهرا ساعی، محمدعلی وکیلی، طیبه سیاوشی، الیاس حضرتی، سهیلا جلودار زاده و … تاکنون در پیش ثبت نام شرکت کرده و برای انتخابات ثبت نام کرده اند.

این رسانه همچنین مدعی شد: از طیف اعتدالی ها و نمایندگان ادوار نیز طبق صحبتی که با آقای واعظی مسئول دفتر آقای روحانی داشتم، ایشان از برنامه داشتن و دغدغه داشتن برای انتخابات سخن به میان آورد. از جمع نزدیکان آقای روحانی نیز آقایان ربیعی، واعظی، نوبخت، آذری جهرمی، شریعتمداری و … ثبت نام کرده اند.

این درحالیست که آذری جهرمی، وزیر پیشین ارتباطات در کانال تلگرام خود خبر خبرگزاری فارس در مورد ثبت نام در انتخابات مجلس را تکذیب کرد. او به کنایه نوشت که شور انتخاباتی با عملیات روانی ایجاد نمی شود.

همچنین خبرنگار انتخاب کسب اطلاع کرد که مرعشی، محسن هاشمی و محمود واعظی نیز ثبت نامی انجام نداده‌اند.

حسین مرعشی و الیاس حضرتی در مصاحبه های جداگانه با ایلنا و اعتماد حضورشان در انتخابات را تکذیب کردند. علی ربیعی، کواکبیان، جلودارزاده و طبیه سیاوشی هم از دیگر افرادی هستند که ادعای ثبت نام شان در انتخابات مجلس را رد کردند.

 انتهای خبر /

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نادی نیوز | پایگاه خبری و تحلیلی اطلاع رسانی