شما اینجا هستید

اخبار » باند 5 نفره اراذل و اوباش مسلح در اسلامشهر متلاشی شد

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر گفت: اعضای یک باند 5 نفره اراذل و اوباش مسلح و سابقه‌دار که اقدام به ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان کرده‌ بودند، دستگیر شدند.

به گزارش نادی نیوز به نقل از فارس : از اسلامشهر، سرهنگ علی آقا کارخانه فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر، ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان اسلامشهر، اعضای یک باند ۵ نفره اراذل و اوباش مسلح و سابقه‌دار که اقدام به ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان کرده‌ بودند، در چنگال عدالت گرفتار و دستگیر شدند.

وی افزود: اعضای این باند که از افراد شرور و دارای چندین فقره سابقه کیفری هستند، با استفاده از سلاح‌های گرم و سرد، پس از استفاده از مواد روان‌گردان و مشروبات الکلی در نقاط مختلف شهرستان اسلامشهر و شهرهای غرب استان تهران اقدام به شرارت و ایجاد مزاحمت و ضرب و جرح افراد کرده و از صحنه جرم متواری می‌شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر با تشریح جزئیات عملیات دستگیری اعضای این باند، بیان کرد: در پی شکایت‌های تعدادی از شهروندان و تشکیل پرونده‌های متعددی از ایجاد ضرب و جرح مردم، مراتب رسیدگی به این پرونده‌ها در دستور کار ماموران پلیس امنیت فرماندهی انتظامی شهرستان اسلامشهر قرار گرفت که پس از چندین ماه تحقیق و رصد اطلاعاتی ضمن شناسایی هویت و مخفیگاه این افراد با اخذ احکام قضایی عملیات دستگیری آن‌ها آغاز شد.

کارخانه تاکید کرد: با رصد اطلاعاتی و شناسایی محل تجمع و مخفیگاه اعضای این باند، روز گذشته در یک عملیات غافلگیرانه با هماهنگی مقام قضایی، متهمان در مخفیگاه خود در یکی از شهرهای اطراف اسلامشهر، دستگیر و به مقر پلیس انتقال داده شدند.

وی با اشاره به اینکه افراد دستگیر شده این باند از اراذل و اوباش باسابقه در منطقه هستند،گفت: در بازرسی از مخفیگاه اعضای این باند تعداد ۳ قبضه سلاح کلت کمری به همراه ده‌ها فشنگ جنگی، ۴ قبضه سلاح چاقو و یک قبضه قمه به همراه ۵ لیتر مشروبات الکلی دست ساز کشف و ضبط شد.

کارخانه با تاکید بر اینکه حفظ امنیت و آرامش شهروندان خط قرمز پلیس است، تصریح کرد: با توجه به اینکه پلیس در برابر افراد هنجارشکن و اشرار به هیچ عنوان کوتاه نمی‌آید، از شهروندانی که توسط اعضای این باند مورد مزاحمت، شرارت و اذیت قرار گرفته‌اند، دعوت می‌شود که جهت احقاق حق خود و اعلام شکایت به اداره آگاهی و پلیس امنیت فرماندهی انتظامی شهرستان اسلامشهر مراجعه و مراتب شکایت خود را پیگیری کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نادی نیوز | پایگاه خبری و تحلیلی اطلاع رسانی