شما اینجا هستید

اجتماعی » جزئیات انهدام باند گروگانگیری از زبان رئیس پلیس ری

به گزارش نادی نیوز به نقل از ایرنا سرهنگ محمدقاسم طرهانی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران عنوان کرد: یکی از شهروندان از اتباع همسایه پانزدهم مرداد به کلانتری ۱۷۰ کهریزک مراجعه کرده و عنوان می کند که همسر و فرزندانش گروگان گرفته شده اند و گروگانگیران از وی درخواست یک میلیارد ریال وجه نقد برای آزادی خانواده کرده است.

وی ادامه داد: موضوع شناسایی و دستگیری متهم یا متهمان با توجه به حساسیت به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت و آن یگان قرار گرفت و با بررسی های تخصصی و بهره گیری از تجهیزات نوین پلیسی در بیست و چهارم مرداد مخفیگاه متهمان را در خانه ای در یکی از شهرستان های اطراف شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری تصریح کرد که با اخذ دستور قضایی دیروز تیم عملیاتی کلانتری ۱۷۰ با حضور در محل طی یک عملیات هماهنگ و منسجم پلیسی هر چهار متهم را دستگیر می کنند.

وی گفت: تعداد ۱۵ نفر از اتباع کشورهای همسایه که در محل زندانی شده بودند نیز آزاد و به همراه متهمان به کلانتری کهریزک منتقل شدند.

سرهنگ طرهانی خاطرنشان کرد: متهمان در تحقیقات انجام شده به بزه ارتکابی اعتراف کردند.

این مقام انتظامی یادآور شد: ۱۵ نفر تاکنون نسبت به متهمان دستگیر شده اعلام شکایت کردند و همچنان تحقیقات در راستای کشف جزئیات بیشتر پرونده ادامه دارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نادی نیوز | پایگاه خبری و تحلیلی اطلاع رسانی