شما اینجا هستید

اجتماعی » حامیان سعید جلیلی مصلی امام خمینی تهران را پر کردند

حامیان سعید جلیلی شبستان مصلی امام خمینی را پر کردند

نادی نیوز : اجتماع حامیان سعید جلیلی از مردم تهران با حضور سعید جلیلی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز چهارشنبه ۱۳ تیر ماه در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد.

شبستان مصلی امام خمینی (ره) تهران مملو از جمعیت شد و علاقه‌مندان منتظر حضور جلیلی و شنیدن سخنان وی بودند.

طبق برنامه قرار بود سعید جلیلی در ساعت ۱۹ برای سخنرانی و تشریح برنامه های دولت خود در مصلی حضور پیدا کنند.

  •  ۱۸:۵۵ دقیقه سعید جلیلی وارد شبستان مصلی شد
  •  ۱۹:۰۵ دقیقه علی نیکزاد به نمایندگی از ستاد انتخاباتی محمدباقر قالبیاف به سخنرانی کوتاهی پرداخت. محمدباقر قالیباف پس از اعلام نتایج نهایی دور اول انتخابات حمایت رسمی خود را از سعید جلیلی طی بیانیه ای اعلام کرده بود.
  •  ۱۹:۱۰ دقیقه پرویز فتاح به نمایندگی از آذری های حامی سعید جلیلی نیز ایراد سخن کرد.
  •  ۱۹:۲۰ محسن منصوری رئیس ستاد انتخابات سعید جلیلی پیام بیت شهید رئیسی را در حمایت از سعید جلیلی قرائت کرد.
  •  ۱۹:۲۸ سخنرانی سعید جلیلی در مصلی با سلام بلند کل حامیان در مصلی آغاز شد.

علی نیکزاد رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در میان حامیان سعید جلیلی

نیکزاد گفت: دیدیم که مردم چگونه شهید رئیسی را استقبال و بدرقه کردند و از خداوند سبحان و رحمان می‌خواهیم که مهر و محبت آقای دکتر جلیلی را در دل مومنان و مومنات قرار دهد.

وی با تاکید بر اینکه به دنبال کسی هستیم که مبارز و مجاهد باشد و طهارت اقتصادی داشته باشد، افزود: می‌خواهیم که فرمایشات رهبر انقلاب مبنی بر ادامه راه شهید رئیسی توسط آقای دکتر جلیلی در باب حکمرانی و سلامت اخلاقی، اعتقادی و فکری انجام شود.

نیکزاد خاطرنشان کرد: کسی را می‌شناسم که قسمتی از جسم خود را پیش خدا فرستاده است و آن کسی نیست جز کاندیدای مورد نظر شما برای قوه مجریه آقای دکتر جلیلی. فرد متعهد می‌خواهیم اما آیا فرد متعهد کافی است؟ خیر. باید متخصص هم باشد.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف: گفتند شما برنامه ندارید اما حتما برنامه دارید؛ برای عمران شهری، روستایی، صنعت، کشاورزی و برای معیشت و دیوان سالاری اداری‌. حتما بدانید که راه شهید رئیسی ادامه پیدا خواهد کرد و همه ما در روز جمعه کار را یکسره خواهیم کرد و آنچه توسط شهید رئیسی در ریل درست قرار گرفت ادامه پیدا خواهد کرد.

نیکزاد افزود: ان شاء الله در کنار همه کسانی که از شما حرف شنوی دارند کاری کنید کارستان و کاری کنیم آنچه توسط شهید رئیسی در ۱۰۰۰ روز با شیره جان و برای نظام و آقا زحمت کشیدند؛ این بیرق به دست دکتر جلیلی بیفتد و راه ادامه داشته باشد.

دولت جلیلی تداوم گفتمان دولت شهید رئیسی

محسن منصوری نیز در مصلی امام خمینی (ره) با بیان اینکه دولت جلیلی تداوم گفتمان دولت شهید رئیسی خواهد بود، افزود: دولت سوم روحانی دولت برجام‌های بی‌فرجام؛ دولت صبح جمعه فهمیدن‌ها؛ دولت افتتاح‌های نمایشی؛ مسئولیت گریزی؛ تعطیلی ساخت مسکن؛ بی‌تفاوتی به از دست رفتن روزانه ۷۰۰ نفر از هموطنان در کرونا و خاموشی‌های گاه و بیگاه تعطیلی کارخانه‌ها خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: در مقابل امتداد دولت شهید رئیسی گفتمان اتمام نیمه تمام‌، حمایت از مظلومان عالم، عزت، اقتدار، کارآمدی، در میان مردم بودن، مبارزه با فساد، پیگیری مسائل مردم با حضور میدانی و میدان دادن به جوانان خواهد بود.

منصوری یادآور شد: نتیجه سه ساله دولت شهید رئیسی افزایش فروش روزانه نفت از ۳۰ هزار به ۲ میلیون بشکه نفت احیای ۱۰ هزار واحد تولیدی مدیریت خاموشی‌ها و غیره بود و ان شاء الله روز جمعه همه با هم برای اطلاع گفتمان دولت شهید رئیسی پای صندوق‌های رای خواهیم رفت.

متن بیانیه حمایت بیت شهید رئیسی در جمع حامیان سعید جلیلی

متن بیانیه بیت شهید رئیسی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم عزیز ایران؛

سیدالشهدای خدمت با رب ادخلنی مدخل صدق وارد عرصه ریاست جمهوری شد، صادق الوعد بود، مجاهدت کرد تا به لقاء الله رسید.

کذب گویی ها و توهین ها و تخریب ها، نه تنها خدشه ای بر اخلاص و صفا و صداقت در حکمرانی کارآمد ایشان، وارد نمی کند بلکه ننگی بر پیشانی مدعیان بی انصاف، خواهد بود.

امروز اگر چه آن شهید عزیز در بین ما نیست اما راهی که او گشود پیش روی ماست. برای تداوم پیشرفت مادی و معنوی کشور در این مسیر، از شما ملت عزیز دعوت می کنیم ضمن مشارکت پرشور و آگاهانه در انتخابات روز جمعه، با انتخاب درست، نگذاریم گفتمان «ما می توانیم» و «عزت»، به «نمی شود و نمی توانیم» و «عبرت» تبدیل شود.

ضمن احترام به هر دو نامزد محترم، امید داریم برادر گرامی جناب آقای دکتر سعید جلیلی، با تفضل الهی و مجاهدت، بتواند با صیانت از میراث شهید جمهور در عرصه مدیریت و رعایت تقوای سیاسی، ادامه دهنده راه این عزیز کشور امام رضا علیه السلام باشد .

و من الله التوفیق

بیت آیت الله شهید رئیسی

۱۳تیرماه ۱۴۰۳

سخنان سعید جلیلی در جمع حامیان خود

تفاوت است بین کسی که جمهوری اسلامی را حرم می‌بیند و کسی ایران را قفس می‌بیند.

جلیلی در جمع حامیان خود در مصلی اظهار داشت: خوشحالم که در این مکان مقدس در جمع شما حضور پیدا کردم اما فلسفه حضور ما چیست. این شور و شوق و شعور و این مسئولیت شناسی برای چیست؟ برای یک انتخاب بزرگ.

ملت ما نشان داده است که هنر او انتخاب‌های صحیح و به موقع است. با انقلاب اسلام را انتخاب کرد و احیا شد.

ملت ما ۴۵ سال یک حرکت بزرگ را دنبال کرد. از حوادث حماسه ایجاد کرد و امروز می‌خواهد بار دیگر انتخاب کند.

امروز سر یک دو راهی هستیم، افزود: دو راهی یک انتخاب که ۴ سال آینده و چه بسا ۴۰ سال آینده را تأثیر گذار باشد.

کسانی به نداشتن برنامه افتخار می‌کنند

جلیلی اظهار کرد: دشمنان ما از انقلاب اسلامی راضی نبودند. جنگ تحمیل کردند. ترور کردند. فشار اقتصادی آورند اما جواب نگرفتند.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز رقیب یک اهرم شکسته ناکارآمد به اسم تحریم را دست خود گرفته و هنوز می‌خواهند از آن استفاده کنند. چون کسانی در این کشور از یک طرف با تحقیر ملت و از سوی دیگر با تحریف آنچه می‌گذرد می‌خواهند تحریم را ناکارآمد نشان دهند اما ملت ما اجازه نخواهد داد.

اگر دشمنان زر و زور و تزویر را به کار می‌بردند اما امروز ابزار آن‌ها تحریم و تحقیر و تحریف است.

تفاوت است بین کسی که جمهوری اسلامی را حرم می‌بیند و کسی ایران را قفس می‌بیند.

کسانی به نداشتن برنامه افتخار می‌کنند. به اینکه نمی‌توانند بر موضوعات اشراف داشته باشند افتخار می‌کنند.

ملت ما امروز در این انتخاب قرار گرفته است. اینکه چه راهی را انتخاب کند. اینکه چه چیز را دنبال کند.

امروز تماماً تلاش دشمن روی آوردن به تحقیر و تحریف واقعیت‌ها است. زیرا می‌داند یک ملتی وقتی اراده می‌کند و مهم‌ترین موفقیت‌ها را رقم می‌زند. همه آنها می‌گفتند شاه نرود و ملت گفتند برود و شاه رفت.

ملت یک ملت تمدن ساز است و آن‌چه را می‌خواهد محقق می‌کند و تکثیر می‌کند و الگو برای دنیا می‌شود، گفت: خود دشمن اعتراف می‌کند در منطقه قدرت جمهوری اسلامی مهم‌ترین قدرت تأثیرگذار است. یعنی اگر صدها موشک به سمت اسرائیل شلیک می‌کند او جرأت پاسخ گویی ندارد.

مباحث رقیب، علمی و واقعی نیست

ایران برای همه ایرانیان است نه عده‌ای خاص که با رانت از منابع بهره مند شوند و در بزنگاه‌های تاریخی بر کوی ناامیدی بکوبند و بگویند نمی‌شود و نمی‌توانیم، ملت ما می‌گوید می‌شود و ما می‌توانیم.

مباحث رقیب، علمی و واقعی نیست. حتی دیپلماسی هم نیست این را هم بلد نیستند.

با انتخاب شما مردم این حرکت پر قدرت ادامه می‌یابد و روز به روز موفقیت‌های بیشتر در انتظار مردم خواهد بود.

امروز باید با قدرت در همین ساعات باقیمانده همین مباحث را تبیین کرد.

ما از صبح شنبه حرکت پرشکوه به سمت جهش را شروع کنیم و ان‌شاءالله با مشارکت شما مردم این حرکت پیش خواهد رفت.

ما می‌خواهیم نه‌تنها کشور اداره شود بلکه کشور باید جهش هم داشته باشد

تلاش دشمن و بکارگیری ابزارها برای این است که می‌داند وقتی ملت اراده کرده و می‌ایستد و موفقیت را رقم می‌زند، آن‌ها می‌خواهند ملت ما هسته‌ای و موشکی نشود ولی ملت ما هم موشکی و هسته‌ای می‌شود و بر لبه فناوری حرکت می‌کند.

دشمن می‌بیند جمهوری اسلامی یک الگو از حضور سالم و مؤثر زن مسلمان در اجتماع را نشان می‌دهد.

غرب در مسئله‌ی زن به بن‌بست رسیده و ناچار است روی به تحریف بیاورد.

رئیس‌جمهور آمریکا و فرانسه برای زنان ایران اشک تمساح می‌ریزند ولی دنیا می‌بیند که وقتی هزاران زن با موشک در غزه به شهادت می‌رسند همین‌ها عکس یادگاری می‌گیرند.

دشمن می‌خواهد نقطه قوت ما را هدف قرار دهد و می‌فهمد که زن در جامعه‌ی ما نقطه‌ی قوت است. وقتی نمی‌تواند تحریف و تحقیر می‌کند. ملت ما تبدیل به یک قدرت شده است؛ ما سخن از آزادی می‌گوئیم و ملت ما پیشگام آزادی بوده است.

ما می‌خواهیم نه‌تنها کشور اداره شود بلکه کشور باید جهش هم داشته باشد.

اگر امروز سخن می‌گوئیم که کشور ما یک جهان فرصت دارد، ملت ما در بزنگاه تاریخی می‌تواند از این فرصت‌ها استفاده کند.

من امروز به پشتوانه اینکه شما می‌خواهید اقتدار ایران در جهان افزایش یابد، برنامه داده‌ام؛ برای اینکه می‌خواهید با فساد مبارزه شود پا به میدان گذاشتم و محتاج کمک شما هستم.

حامیان سعید جلیلی

حامیان سعید جلیلی حامیان سعید جلیلی حامیان سعید جلیلی حامیان سعید جلیلی حامیان سعید جلیلی حامیان سعید جلیلی حامیان سعید جلیلی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نادی نیوز | پایگاه خبری و تحلیلی اطلاع رسانی