شما اینجا هستید

آذربایجان شرقی » حتی باز‌یهای تدارکاتی تراکتور را هم آنالیز کرده بودیم/ تاکنون چنین جوی را تجربه نکرده بودم

به گزارش نادی نیوز به نقل از ایپنا کاسمین اولاریو، سرمربی تیم فوتبال الشارجه امارات گفت: برای رویارویی با تیم تراکتور ایران در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا حتی بازیهای تدارکاتی این تیم در اردوی ترکیه را هم آنالیز کرده بودند.

 وی در ادامه اظهارداشت: خیلی خوشحالم در چنین جوی بازی کردیم. ما به این چیزها عادت نداشتیم. کمی کار برای ما مشکل بود و می‌ترسیدیم بازیکنان نتوانند کارشان را انجام دهند ولی توانستند مدیریت کنند و به بازی برگردند.

اولاریو در ادامه افزود: بازی را خوب شروع کردیم و به گل رسیدیم. می‌دانستیم کار سختی داریم. در اواخر نیمه اول تمرکزمان را از دست دادیم ولی در شروع نیمه دوم از فضاها استفاده کردیم، هر چند موقعیتهایی از دست دادیم اما در نهایت به گل دوم رسیدیم. تراکتور به گل رسید ولی ما صاحب پنالتی شدیم و توانستیم گل سوم را هم بزنیم البته ارتفاع ورزشگاه از سطح دریا کمی اذیتمان می‌کرد اما توانستیم این موضوع را نیز کنترل کنیم.

سرمربی تیم فوتبال الشارجه امارات در مورد اینکه به نظر می‌رسید قبل از گل ترکتور بازی را تمام شده می‌دانستند، گفت: نه، فکر نمی‌کردیم تمام شده باشد. فوتبال عجیب است و نیاز به تغییرات داشتیم ولی زمان نداشتیم. ما همه بازیها را به یک روش بازی می‌کنیم و فرقی نمی‌کند تیم خوبی مثل تراکتور برابرمان بازی می‌کند یا یک تیم کوچک. بازیهای تراکتور را در اردوی ترکیه دیده بودیم و حتی زمانی که یک بازی تدارکاتی را با تساوی تمام کرده بودند، آنالیز کرده و آماده هر اتفاقی بودیم.

نادی نیوز

نادی نیوز

سرمربی تیم فوتبال الشارجه امارات در پایان تصریح کرد: همه چیز عالی و شرایط مهیا بود. ما به هیچ مشکلی برنخوردیم. خیلی خوشحالم اینجا حضور داشتم. در لیگ قهرمانان اروپا حاضر بودم ولی تاکنون چنین جوی را تجربه نکرده بودم. اگر می‌باختیم هم می‌گفتم این تیم (تراکتور) فوق‌العاده است. قبل از شروع بازی با بازیکنانم صحبت کردم که با جو عادت کنند، ولی ابتدا غیرممکن بود. به خاطر شلوغی ورزشگاه صدا نمی‌رسید و سخت می‌توانستم کار کوچینگ را انجام دهم. به هر حال تجربه حضور در این ورزشگاه باعث افتخار بود.

 انتهای خبر

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نادی نیوز | پایگاه خبری و تحلیلی اطلاع رسانی