شما اینجا هستید

اجتماعی » راز برادرکشی در پاکدشت فاش شد

به گزارش نادی نیوز به نقل از تسنیم سرهنگ نجم الدین مرادی  با اشاره به دستگیری یک قاتل اظهار داشت: در پی پیدایش یک دستگاه وانت مزدا که داخلش جسد مردی حدوداً 30 ساله تبعه افغانستان که آثار اصابت چاقو بر نواحی بدن مشهود بود، پرونده به منظور رسیدگی به پلیس آگاهی ارجاع و موضوع شناسایی و دستگیری مرتبطین در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی، فنی و پلیسی و بررسی هویت و تحقیقات از آخرین افرادی که با متوفی در ارتباط بودند و همچنین بررسی دوربین‌های پیرامونی محل کار مقتول، پرده از راز این قتل گشود و برادر ناتنی مقتول به‌عنوان اولین مظنون دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت در ادامه گفت: برادر ناتنی مقتول که جوانی 24 ساله است پس از چند روز لب به اعتراف گشوده و اعلام داشت، طی تماس تلفنی، برادرم را به کارگاه کشانده و چند ضربه چاقو به او زده و با میله آهنی به سر او کوبیدم سپس برای اطمینان از کشته شدنش، با دستمال سر، وی را خفته کرده و جسدش را با خودرو وانت مزدا در حاشیه اتوبان رها کردم.

سرهنگ مرادی خاطرنشان کرد: با تلاش همکاران من در پلیس آگاهی، قاتل در تحقیقات تکمیلی به قتل اعتراف و انگیزه خود را ارث و میراث و مسائل مالی عنوان کرده که برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نادی نیوز | پایگاه خبری و تحلیلی اطلاع رسانی