شما اینجا هستید

اجتماعی » سوءاستفاده دلالان از تعطیلات برای افزایش قیمت دلار

به گزارش نادی نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، دلار ‌امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، بدون تغییر قیمت، ۴۱ هزار و ۳۰۴ تومان و در بخش حواله‌ ۳۷ هزار و ۵۴۹ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار امروز در ‌‌ صرافی‌ها در زمان تنظیم گزارش، به قیمت ۴۰ هزار و ۸۹۷ تومان خریداری و با نرخ ۴۱ هزار و ۲۹۷ تومان فروخته شد. ‌

امروز همچنین ‌یورو در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۵ هزار و ۵۰۵ تومان معامله شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌، قیمت دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۴۹ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شد.

دلالان ارزی با استفاده از تعطیلی سیستم بانکی و صرافی های کشور در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، تحرکات خود را برای افزایش قیمت دلار آغاز کرده اند. برخی کانال ها قیمت دلار در بازار آزاد را ۵۰ هزار تومان تعیین کرده اند که خریدار و فروشنده ای برای آن وجود ندارد.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

سکه ‌طرح قدیم‌ در بازار امروز‌ به نرخ ۲۵ میلیون و ۷۳۵ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز به قیمت ۲۸ میلیون و ۹۱۶ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه امروز در بازار امروز به نرخ ۱۵ میلیون و ۶۵۴ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه نیز به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۴۶ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه گرمی به نرخ ۶ میلیون و ۲۸۸ هزار تومان معامله شد. ‌

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به قیمت ۲میلیون و ۳۸۸ هزار تومان در هر گرم داد و ستد شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار در بازار، ۱۰ میلیون و ۳۴۷ هزار تومان نرخ‌گذاری شد.

هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم) امروز در بازار جهانی‌ با کاهش ۵۴ صدم درصدی، ۱۹۵۵ دلار معامله شد.

‌پایان پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نادی نیوز | پایگاه خبری و تحلیلی اطلاع رسانی