شما اینجا هستید

اجتماعی » شهردار بومهن: ۷۰ کیلومتر فاضلاب شهری احداث شد

به گزارش نادی نیوز به نقل از ایرنا:مجتبی رضازاده شامگاه دوشنبه درحاشیه برگزاری پنجمین قرارخدمت در محله چمران بومهن به خبرنگاران گفت: با هدف مساعدت شهروندان، شهرداری هیچ هزینه ایی بابت حفاری آسفالت معابر در راستای احداث فاضلاب شهری دریافت نمی کند تا هزینه دریافت انشعابات برای شهروندان کم هزینه تر از شهرهای اطراف شود.

وی با اشاره به ساماندهی وضعیت نظافت  شهری و جمع آوری زباله، اظهار داشت: نظافت مطلوب شهر نیازمند نیروی انسانی و تجهیزات زیادی است و پیمانکار جدید عملکرد خوبی داشته و با توجه به سکونت اقوام مختلف در این شهر از شهروندان در خواست و انتظار حفظ پاکیزگی شهر و همراهی را داریم.

شهردار بومهن با اشاره به وضعیت نامناسب روشنایی معابر، خاطرنشان کرد: توسعه شبکه برق رسانی و روشنایی معابر شهر برعهده ادارات برق است ولی متاسفانه گسترش و توسعه شبکه برق و ایجاد روشنایی به نحو مطلوب انجام نشده و همیشه بار بخشی از تامین هزینه های تجهیز و روشنایی معابر برعهده شهرداری است.

رضازاده درباره اجرای طرح جهادی آسفالت معابر اضافه کرد: در مرحله اول طرح جهادی آسفالت چهار هزار چاله در چهار ناحیه شهری لگه گیری انجام شده و برای سال جاری در بودجه شهرداری حدود ۵۰۰ میلیارد ریال به آسفالت ریزی اختصاص یافته که تاکنون ۴۰ درصد آن عملیاتی شده است و امسال در حوزه آسفالت‌ریزی اقدامات مثبت و چشمگیری انجام خواهد شد.

وی از ساماندهی وضعیت چند مجموعه تجاری خبر داد و یادآور شد: برخی واحدهای تجاری به مالکیت شهرداری درآمده و به همین دلیل از مجموعه‌های تجاری نگین و الماس به طور کامل بهره برداری نشده که در آینده نزدیک این مشکل رفع خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سایر مشکلات و مسائل پیش روی این محله پس‌ از گفت و گو و تبادل نظر شهروندان این محله با همراهی مدیریت شهری بومهن به‌صورت مدون تهیه و برای بررسی بیشتر به واحدهای مختلف شهرداری ارجاع شد.

شهر بومهن با ۱۰۰۰ هزار نفر جمعیت در شهرستان پردیس و در شرق پایتخت قرار دارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نادی نیوز | پایگاه خبری و تحلیلی اطلاع رسانی