شما اینجا هستید

اجتماعی » متروی شرق استان تهران با اولویت پردیس تا دماوند پیش بینی شده است

پردیس و دماوند اولویت متروی شرق تهران

به گزارش نادی نیوز به نقل از فارس علیرضا فخاری ظهر شنبه در مراسم آغاز واگذاری اولیه و موقت ۸۴۰ واحد از پروژه‌های مربوط به تعاونی نیروی‌های مسلح در فاز ۱۱ مسکن مهر پردیس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در مقام پیگیر و درخواست کننده به موضوع ورود می‌کنیم. ایشان درباره متروی شرق استان تهران هم خبرهایی برای مردم داشتند

استاندار تهران با بیان اینکه فاز ۱۱ مسکن مهر پردیس نیازمند زیرساخت‌های لازم و اجرای امور رو روبنایی در حوزه‌های آموزشی، فرهنگی، ورزشی و بهداشتی است که امیدواریم به زودی محقق شود، گفت: از شرکت عمران پردیس تقاضا داریم که تعهدات خود را به موقع انجام دهد.

فخاری با بیان اینکه متروی پردیس از طرح‌های کلان حمل و نقل کشور و پایتخت محسوب می‌شود افزود: این پروژه نیازمند تکمیل مطالعات اولیه و تأمین منابع مالی است که اگر انجام شود از اولویت‌های ما برای حمل و نقل شرق استان تهران خواهد بود و باید اعلام کنیم که مترو شرق استان تهران تا دماوند پیش بینی شده که در فاز اول ساخت مترو اولویت با پردیس است.

وی گفت: شهرداری پردیس یکی از مجهزترین شهرداری‌ها در سطح استان تهران است و با توجه به رشد روز افزون جمعیت در این شهر به عنوان قائم مقام حوزه شورای شهر و مسئول پیگیری امور، تجهیزات مورد نیاز شهر را پیش بینی و تأمین خواهیم کرد.

فخاری عنوان کرد: با درایت وزیر راه و شهرسازی و مدیران ارشد، شرکت عمران در افتتاح فازهای قبلی به تعهدات عمل خود عمل کرده و فازهای چندگانه شهر پردیس یکی پس از دیگری فرآیند لازم را برای توسعه و ساخت‌وساز ایجاد و طی می‌کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نادی نیوز | پایگاه خبری و تحلیلی اطلاع رسانی