شما اینجا هستید

اخبار » مسیر دسترسی بزرگراه آزادگان به شهرری ایمن می‌شود‌

به گزارش نادی نیوز به نقل از تسنیم :  سیدمحمد ناظم رضوی در جمع خبرنگاران با اشاره به تسهیل راه دسترسی برای شهروندان شهرری از محور آزادگان اظهار داشت: دسترسی شهروندان از بزرگراه آزادگان به شهرری باعث ایجاد مشکلات ترافیکی و همچنین تردد تا ایمن برای عابران بود لذا ایجاد دسترسی از کندروی جنوبی بزرگراه آزادگان به عنوان یکی از پروژه‌های ترافیکی و شریانی برای منطقه 20 و شهرری در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود:این پروژه که در جهت سهولت تردد عابران و ترافیک عبوری شهروندان به همت شهرداری تهران در حال ساخت و اجرا است و از اردیبهشت‌ماه  کلید خورده و بر اساس پیش بینی‌های انجام شده به صورت 12 ماهه پایان خواهد یافت.

شهردار منطقه 20 در ادامه گفت: کندروی جنوبی بزرگراه آزادگان در حدود 3800 متر طول دارد و در محدوده خیابان شهید رجایی تا محدوده دسترسی به خیابان دستواره اجرا می‌شود که در این مسیر نیاز به 3 ابنیه فنی شامل روگذر و غیره دارد که در خیابان‌های شهید غیبی، شهید دستواره و در مسیر راه‌آهن اصلی تهران-مشهد و خط 1 مترو ساخته می‌شود.

ناظم رضوی تصریح کرد: این پروژه قطعاً ایمنی بیشتری را برای طی شدن فاصله خیابان‌های مجاور منطقه 20 به همراه خواهد داشت و شرایط ایمن‌تری را نسبت به وضعیت فعلی به‌ویژه در زمان بارندگی و یخ زدگی معابر ایجاد می‌کند.

وی تأکید کرد: پیش‌بینی ما برای افتتاح این پروژه در اردیبهشت‌ماه 1402 است که امیدواریم به‌موقع به بهره‌برداری برسد.

شهردار منطقه 20 در پایان خاطرنشان کرد: پروژه آزادگان بسیار عظیم و گسترده است و اعتبار کامل آن 250 میلیارد تومان پیش‌بینی‌شده که نزدیک به 40 درصد از این پروژه در محدوده منطقه 20 و شهرری قرار دارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نادی نیوز | پایگاه خبری و تحلیلی اطلاع رسانی