شما اینجا هستید

اجتماعی » هدف اصلی دشمن اختلاف‌افکنی میان مذاهب و قومیت‌ها است

به گزارش پایگاه خبری نادی نیوز به نقل از ایسنا: سردار حسین معروفی در پنجمین اجلاس سالانه مجمع بسیجیان استان زنجان با اشاره به اهمیت شناخت دشمن و جریان‌شناسی، این مقوله را یک اصل دانست و اظهار کرد: سپاه و بسیج خانه ملت و تکیه‌گاه مردم ایران است. مسئولیت پایگاه‌های بسیج امروز حفظ بقای انقلاب اسلامی است.
وی تصریح کرد: تا زمانی‌که راهبرد درست نظام را نشناسیم، نمی‌توانیم درست عمل کنیم. راه و روش رسیدن به هدف دست خود شماست.
معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین در ادامه با تاکید بر اینکه مجامع بسیج به دور از نگاه‌های سیاسی باید مشکلات استان را بررسی و با ارائه طرح و فراخوانی مسئولان استان به رفع مشکلات کمک کنند، ادامه داد: مهمترین وظیفه ما دست‌یابی به اهداف انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد روی اراده، ارادت و تمایلات ما تاثیر گذارد، اضافه کرد: بسیجیان در واقع مشاور و اندیشه‌ورز مسئولان اجرایی هر استان هستند، لذا هیئت‌های اندیشه‌ورز باید برای حل مسائل و مشکلات مردم و جامعه کار فرهنگی و اندیشه کنند.
سردار معروفی تصریح کرد: دشمن محاسبه‌گر است و می‌داند جنگ سخت هزینه بسیار دارد و بدنبال آن است هزینه را کاهش دهد بنابراین همه تلاش و حرکت جبهه‌ای دشمن قرارگاهی است و ما هم باید به صورت قرارگاهی عمل کنیم و امروز رمز موفقیت به چنین روشی عمل کردن برای پیشبرد اهداف مهم است.
وی ابراز کرد: دشمن نه قابل اعتماد، نه قابل اطمینان و نه قابل پیش‌بینی است؛ امروز دشمنان در حوزه سخت جرأت حمله به ایران اسلامی را ندارد و اگر روزی آنها چنین حماقتی کنند در آن نقطه‌ای که ایران عزیز را مورد حمله احتمالی قرار دهند آن نقطه گورستان خودشان خواهد شد و دشمن نیز به این موضوع کاملآً آگاهی دارد.
معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین افزود: آغوش بسیج به عنوان خانه و تکیه‌گاه، برای همه ملت ایران باز است و بسیجیان همانند یک فدایی در خط مقدم هستند.
این مسئول با بیان اینکه ملت ایران در همه عرصه‌ها ثابت کرده‌اند هوشیار هستند و فریب دشمن را نخواهند خورد، تشریح کرد: امروز نیروهای مسلح قوی‌تر، به‌روزتر، منسجم‌تر و دقیق‌تر برای دفاع از ملت ایران و انقلاب اسلامی در تلاش هستند.
سردار معروفی با اشاره به اینکه جامعه‌ای که اراده آن گرفته شود قدرت آن نیز از بین می‌رود، تاکید کرد: دشمن ذائقه، فرهنگ و شجاعت ملت ایران را هدف قرار داده است.
وی در بخشی از سخنان خود در رابطه با عملکرد مطلوب هیئت‌های اندیشه‌ورز، بیان کرد: برای تحقق این امر اطلاعات کافی و بانک اطلاعاتی نیاز است و همچنین گروه‌های تجزیه و تحلیل، برنامه‌ریزی، اقدام و بازخوردگیری از دیگر موارد مورد نیاز برای احصا مشکلات است.
سردار معروفی تشریح کرد: این قرارگاه فرهنگی است و می‌توان با هم‌افزایی مقابل موازی کاری را گرفته تا به اهداف خود برسیم؛ چراکه امروز دشمن با تمام قوا و ائتلاف، جنگ نرم و عملیات روانی را پیش گرفته است و در بستر فضای مجازی با وارونه جلوه دادن حقایق قلب‌ها را هدف قرار گرفته است.
معاون هماهنگ‌کننده سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ناامیدی دشمنان از بستر جنگ سخت، آنان را به بستر فضای مجازی آورده است، یادآور شد: این دشمن قابل اعتماد و پیش‌بینی نیست زیرا هر کجا اقتدار ایران را دید سعی کرد آن را بر هم بزند و البته امروز در این صحنه باخته است.
 انتهای خبر/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نادی نیوز | پایگاه خبری و تحلیلی اطلاع رسانی