شما اینجا هستید

اجتماعی » وزیر بهداشت: ‌درمان ناباروری در بیمارستان فیروزآبادی رایگان شد

به گزارش نادی نیوز به نقل از تسنیم بهرام عین‌اللهی وزیر ورزش صبح امروز در حاشیه افتتاح بخش نازایی و ناباروری بیمارستان فیروزآبادی شهرری در جمع خبرنگاران ضمن تبریک ایام میلاد حضرت رسول اکرم (ص) اظهار داشت: بسیار خوشحالیم که در این ایام شاهد افتتاح پروژه‌ای خدماتی در یکی از بهترین بیمارستان‌های شهر تهران هستیم.

وی افزود: افتخار بسیار بزرگی که در دولت مردمی نصیب ما شد این بود که بیمارستان‌های بسیار خوبی را در جنوب شهر تهران افتتاح کنیم.

وزیر بهداشت در ادامه گفت: بیشترین جمعیت شهر تهران در جنوب مستقر است و اغلب مردم بسیار زحمتکش و بعضاً محرومی در این منطقه از شهر قرار دارند.

عین اللهی تصریح کرد: یکی از سیاست‌های مهم دولت این بود که امکانات لازم را برای مردم جنوب تهران فراهم کنیم.

وی ادامه داد: بیمارستان فیروزآبادی یکی از بیمارستان‌های باسابقه کشور است که به دست مبارک آیت‌الله فیروزآبادی تأسیس شد و با توجه به قدمتی که داشت لازم بود نوسازی و بهسازی در آن صورت گیرد که به همت دولت مردمی تجهیز کامل انجام شد.

وزیر بهداشت ابراز داشت: در حال حاضر هرآنچه که مورد نیاز مردم جنوب تهران در بخش درمان است در این بیمارستان فراهم شده و انواع و اقسام تخصص‌ها و پزشکان در سطح بسیار عالی در این بیمارستان خدمات‌دهی می‌کنند.

عین اللهی افزود: در جنوب تهران لازم بود که با توجه به هزینه‌های سنگین ناباروری اقدام لازم را داشته باشیم لذا امروز اولین مرکز ناباروری سطح ۳ که شامل تمامی امکانات و تجهیزات پیشرفته است در این مرکز افتتاح شد تا با روش‌ها و اقدامات پیشرفته در جنوب تهران امکان فرزندآوری را برای زوج‌های به صورت رایگان فراهم کنند.

وی با بیان اینکه بسیاری از کشورهای خارجی خواهان تجهیزات ایرانی هستند گفت: این مرکز به تمامی آزمایشگاه‌های پیشرفته، اتاق‌های عمل تخصصی و غیره مجهز است و بسیاری از این تجهیزات از تولیدات داخلی تأمین شده است.

وزیر بهداشت تصریح کرد: اورژانس اطفال با ظرفیت ۶ تخت، بخش آنژیوگرافی با ۵ تخت، ۲ اتاق عمل قلب باز و همچنین سالن همایش برای اقدامات آموزشی و ICU با ظرفیت ۱۱ تخت افتتاح شد.

عین اللهی در پایان با تأکید بر اینکه در حال حاضر ۹۰ درصد اقدامات خدماتی برای مردم جنوب تهران انجام شده خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم تا تمامی نیازها و ملزومات مردم در این منطقه پایه گذاری شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نادی نیوز | پایگاه خبری و تحلیلی اطلاع رسانی