شما اینجا هستید

اخبار » وعده افتتاح کمربندی پاکدشت تاکی؟

تهران پارسه -مهران تقی زاده مژدهی: «محسن اردستانی» فرماندار پاکدشت در شهریور ماه ۱۴۰۱ در نشست خبری بخشداری شریف آباد وعده بهره‌برداری فاز اول کمربندی ۱۴ ساله پاکدشت را در ایام دهه فجر داد اما متأسفانه تا به امروز خبری از بهره‌برداری نیست.
کمربندی پاکدشت در آخرین سفر رئیس جمهور هم مورد بررسی قرار گرفته، اما تا به امروز این پروژه همچنان برای بهره‌برداری مشکلاتی دارد که رفع نشده است.
شهروندان پاکدشت کمربندی را یک آرزوی دست‌نیافتنی می‌دانند و وعده‌های مسئولان، جز یادآوری خاطرات تلخ گذشته و نمک به زخم نیست.

آخرین وعده در استانداری

ماجرای وعده افتتاح کمربندی آخرین بار با استاندار بود، که در ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ در استانداری با حضور مسئولان شهرستان پاکدشت مجدد به شهروندان پاکدشتی وعده داده شد، البته با این تفاوت که تاریخی اعلام نشده است.
کمربندی پاکدشت ۱۴ سال است که به وعده‌گاه خوبی برای شرکت‌کنندگان و افراد پیروز در انتخابات مختلف تبدیل شده و امیداست که این بار کمربندی وعده رای گیری نشود.

انتهای خبر/

  1. خاکی

    تاکی وعدهای دروغین تبلیغاتی به مردم میدهند؟ ایا مسؤولين از حوادث وحشتناک رانندکی وتعداد قربانیان تصادفات در این مسیر بسیار پر خطر بی خبرند؟!!! ویا جان مردم براشون بی اهمیت است!

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نادی نیوز | پایگاه خبری و تحلیلی اطلاع رسانی