شما اینجا هستید

اجتماعی » پلمب ۳ واحد شن و ماسه و آسفالت آلاینده در پاکدشت

به گزارش نادی نیوز به نقل از مهر محمودرضا سعیدپور بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح ویژه پایش معادن شن و ماسه استان تهران در راستای اجرای مصوبات دومین کارگروه مواقع اضطرار آلودگی هوای استان تهران، از پلمپ ۳ واحد آلاینده شستشو و دانه‌بندی شن و ماسه و آسفالت در شهرستان پاکدشت توسط مأموران محیط زیست خبر داد.

وی گفت: با توجه به پایداری و سکون نسبی جو و کاهش کیفیت هوا در روز جاری و در راستای اجرای مصوبات دومین کارگروه مواقع اضطرار آلودگی هوای استان تهران، تیم نظارتی کارشناسان محیط زیست این اداره ضمن تشدید نظارت بر فعالیت واحدهای آلاینده و همچنین سوخت مصرفی واحدهای تولیدی و صنعتی، از کارگاه‌های فرآوری شن و ماسه شهرستان نیز بازدید کردند.

سعیدپور افزود: در پایش های به عمل آمده فعالیت ۳ واحد با آلودگی هوا همراه بود که با پلمب تأسیسات خطوط آلاینده، از انتشار آلودگی جلوگیری شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست پاکدشت با بیان اینکه طرح پایش و نظارت بر فعالیت معادن شن و ماسه، کارخانجات آسفالت، واحدهای تولید بتن آماده و واحدهای ذوب فلزات در شرایط اضطرار آلودگی هوا با جدیت ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: علاوه بر جلوگیری از فعالیت این قبیل واحدها، در صورت استمرار آلودگی اسامی آنها در فهرست صنایع آلاینده درج خواهد شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نادی نیوز | پایگاه خبری و تحلیلی اطلاع رسانی