شما اینجا هستید

اجتماعی » کشف ۲۵۹ کیلوگرم مواد مخدر از اتاق‌خواب قاچاقچیان در شهریار

به گزارش نادی نیوز به نقل از تسنیم از پایگاه پلیس ، سردار کیوان ظهیری با اشاره به کشف با اشاره به کشف مقادیر قابل توجهی مواد مخدر اظهار داشت: با اقدامات اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران، روز گذشته، 2 قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و از آن‌ها 25 کیلو تریاک و 11 کیلوگرم حشیش کشف شد که پرونده آن‌ها در مرجع قضائی در شهرستان شهریار مفتوح و در حال رسیدگی است.

وی افزود: با تشدید اقدامات پلیسی و بازجویی صورت گرفته از قاچاقچیان دستگیر شده، سرباند اصلی قاچاق مواد مخدر شناسایی و تحت اقدامات مراقبتی و رصد اطلاعاتی مأموران انتظامی قرار گرفت.

رمانده انتظامی غرب استان تهران در ادامه گفت: سرباند اصلی قاچاق مواد مخدر که قصد داشت با همکاری برادر خود، حجم بالایی مواد مخدر را به منزلی در سعیدآباد باغستان انتقال دهد در عملیاتی از سوی مأموران انتظامی دستگیر شد.

 ظهیری تصریح کرد: در بازرسی صورت گرفته از داخل اتاق‌خواب قاچاقچی مواد مخدر، 270 بسته حشیش یک کیلویی در مجموع 259 کیلو و 300 گرم کشف شد.

 فرمانده انتظامی غرب استان تهران خاطرنشان کرد: قاچاقچیان به همراه مواد مخدر مکشوفه و یک دستگاه خودروی سواری توقیفی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نادی نیوز | پایگاه خبری و تحلیلی اطلاع رسانی