شما اینجا هستید

اجتماعی » کلاهبرداری میلیاردی یک خانم از کارجویان در شهرری/ متهم دستگیر شد

به گزارش نادی نیوز به نقل از تسنیم سرهنگ محمدقاسم طرهانی با اشاره به دستگیری کلاهبردار میلیاردی در ری اظهار داشت: در پی ارجاع چند پرونده به پلیس آگاهی این فرماندهی و اظهار مال‌باختگان مبنی بر اینکه خانمی در پوشش موسسه کاریابی و دادن وعده‌هایی با سوددهی زیاد از مال‌باختگان مبالغی به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال گرفته و پس از مدتی موسسه را تعطیل و متواری شده است.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان با تلاش شبانه‌روزی و انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی مناسب، سرانجام موفق به شناسایی محل اختفای این فرد در یکی از شهرستان‌های استان البرز شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه گفت: مأموران پس از انجام هماهنگی‌های قضائی، با انجام یک عملیات هدفمند موفق شدند این کلاهبردار متواری را در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس آگاهی این شهرستان منتقل کنند.

وی بیان داشت: متهم در تحقیقات تخصصی و فنی کارآگاهان به کلاهبرداری ۲۰۰ میلیارد ریالی در پوشش موسسه کاریابی از شهروندان اعتراف کرد.

 سرهنگ طرهانی در پایان با اشاره شناسایی ۱۲ مال‌باخته خاطرنشان کرد: متهم با دستور قضائی جهت انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی دیگر مالباختگان، تحت نظر پلیس آگاهی قرار دارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نادی نیوز | پایگاه خبری و تحلیلی اطلاع رسانی