شما اینجا هستید

اخبار » ۱۷ واحد آلاینده در پاکدشت پلمب شد

 رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت از ۱۷ مورد پلمب و جمع آوری واحدهای آلاینده محیط زیست در این شهرستان طی سه ماهه دوم سال‌جاری خبر داد.

به گزارش نادی نیوز به نقل از ایرنا :به گزارش روز چهارشنبه اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران، محمودرضا سعیدپور گفت: این اداره طی سه ماه گذشته نسبت به پایش و نظارت بر عملکرد بیش از ۳۸۰ واحد صنفی – صنعتی – خدماتی اقدام و برای ۵۰ واحد اخطار رفع آلودگی صادر کرده است.
وی افزود: در این مدت پاسخگوی حدود ۱۴۲ مورد استعلام از ارگانهای ذیربط در زمینه صدور مجوزهای محیط زیستی جهت احداث، بهره برداری و افزایش محصول بوده ایم و ۱۰ مورد شکواییه مردمی مورد رسیدگی قرار گرفت.
به گفته این مسئول، برداشت ۱۸ مورد نمونه از خاک و پساب خروجی صنایع برای بررسی عملکرد آن واحدها و پلمب ۶ واحد صنفی آلاینده محیط زیست، ۹ مورد نصب سیستم فیلتراسیون و تصفیه فاضلاب و ۱۱ مورد جمع آوری واحدهای غیرمجاز در سه ماهه دوم سالجاری انجام شد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پاکدشت یادآور شد: این اداره نسبت به رصد و پایش فعالیت کلیه واحدهای صنفی، صنعتی و خدماتی اقدام و طبق قوانین و مقررات با تخلفات محیط زیست برخورد خواهد کرد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نادی نیوز | پایگاه خبری و تحلیلی اطلاع رسانی