شما اینجا هستید

اجتماعی » ۵۵۰ معتاد متجاهر و کارتن‌خواب‌ در شهرری جمع‌آوری شدند

به گزارش نادی نیوز به نقل از تسنیم سرهنگ محمدقاسم طرهانی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به جمع‌آوری معتادان متجاهر اظهار داشت: در اجرای رسیدگی به مطالبات و خواسته‌های مردمی طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر و کارتن خواب در چندین مرحله در 30 روز گذشته با هدف پیشگیری از وقوع جرم و معرفی به مراکز درمانی مطابق با دستورالعمل‌های مصوب عملیاتی شد.

 وی افزود: در این طرح که با هماهنگی مقام قضایی و به کارگیری مأموران و تیم‌های عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی در محدوده شهرستان ری عملیاتی شد، بیش از 550 معتاد متجاهر و کارتن خواب پس از جمع‌آوری و به کمپ ماده 16  منتقل و زیر نظر کارشناسان جهت بهبودی قرار گرفتند.

 سرهنگ طرهانی با اشاره به اینکه اعتیاد در بسیاری از جرائم و آسیب‌های اجتماعی از جمله وقوع سرقت و نابسامانی خانواده نقش دارد تصریح کرد: طرح‌های جمع‌آوری معتادان متجاهر، برخورد قاطع با خرده‌فروشان مواد مخدر و پاکسازی مناطق آلوده به‌صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان خاطرنشان کرد: امنیت یکی از مهمترین و اساسی‌ترین نیاز‌های هر جامعه و تامین و ارتقاء آن همواره یکی از دغدغه‌های اصلی مجموعه انتظامی است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

نادی نیوز | پایگاه خبری و تحلیلی اطلاع رسانی